[22.04] OFFICIAL PK TRIP ft MF/SUP/FOE/D/AAO/FS

Võit või kaotus?
Vasta
QuitGame
Legend
Legend
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Sept 2016, 20:08
RSN: QuitGame

[22.04] OFFICIAL PK TRIP ft MF/SUP/FOE/D/AAO/FS

Postitus Postitas QuitGame »

Pilt

Selle aasta ainukesel 22 aprillil pullisime 29 vaprat sõdurit, kes olid valmis unustama argipäeva mured ja minema lahingusse, mida Gielinor ei ole varasemalt kunagi näinud! Lahingud toimusid igas wildernessi otsas, alustades wild ühest lõpetades GDZiga ja nagu alati väljus igaltpoolt võitjana kari verejanulisi lõvisid ehk Striketeam!

Alustasime oma pühapäeva õhtut Kartulimäel, setides fighti clani vastu nimega AAO. Vaimselt olime neist peajagu üle, aga kuna AAO kasutab kõige uuema generatsiooni DDSe, mis teeb kohutavat damaget, siis pidime callima tele-outi.

Järgmine fight oli bandit campis, kus hittisime clusterit singlest. Maamesilaste clan ehk MF sai cleared ja oli väga põnev action!

Edasi liikusime corpi juurde, kus leidsime järjekordse clusteri. Otsustasime, et vallutame corp hilli juures oleva künka ära ja barrime eemalt. Päris palju vaenlase üksikvõitlejaid ja isegi mõni jagu hukkus, kuniks nad otsustasid meid focusima hakata, siis otsustasime tele out callida.

Järgmine huvitav seik oli CA juures, kus kõik olid legendil fall-inis ja järsku ronib maa alt välja clan nimega AAO ja sai korralikud clumpid. Telesime välja ja tagasi, aga selleks ajaks oli AAO juba läinud, otsustasime, et ootame neid natukene aega, kaua ei pidanudki ootama kuniks nad kohal olid ja oma kõige uuema generatsiooni DDSidega välja paugutasid.

Järgmiseks nädalavahetuseks uuendage oma DDSid ära ja KASUTAGE NEID ja teeme kõigile tuule alla!

Lisaks sellele lisandus drop party auhinnafondi selle pühapäeva tripist 2.8M + 2.3M = 5.1M OSRS GP. Hea töö kutid! Kordan veelkord, et kui järgneva kolme nv jooksul peaksime pullima 50+, siis lisandub auhinnafondi automaatselt 75M OSRS GP!

Parimat,
QuitGame
.::AWARDID::. Pilt Pilt Pilt
QuitGame
Legend
Legend
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Sept 2016, 20:08
RSN: QuitGame

Postitus Postitas QuitGame »

Pilt Pilt Pilt
.::AWARDID::. Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2099
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

Postitus Postitas aw panic lol »

osad clusterid olid p2ris head, aeglane action kuna mingi 10 tutvujat :D aga muidu kokkuvõttes oli fun.
Pilt Pilt Pilt
Kert
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 791
Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey

Postitus Postitas Kert »

Meelis julge poiss, autocastib barri :D
Pilt
DEIZ
Kasutaja
Postitusi: 118
Liitunud: 13 Mär 2016, 16:08
RSN: Deiz

Postitus Postitas DEIZ »

Ma arvan et see pull oli selle pärast et sain str ja ranged 99 ja 6m drop party oli mu poolt :) :) :) :) :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2222
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

DEIZ kirjutas: 24 Apr 2018, 20:57 Ma arvan et see pull oli selle pärast et sain str ja ranged 99 ja 6m drop party oli mu poolt :) :) :) :) :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Õnne tagantjärgi!
Pilt
DEIZ
Kasutaja
Postitusi: 118
Liitunud: 13 Mär 2016, 16:08
RSN: Deiz

Postitus Postitas DEIZ »

tänud :)
Karli kirjutas: 24 Apr 2018, 22:37
DEIZ kirjutas: 24 Apr 2018, 20:57 Ma arvan et see pull oli selle pärast et sain str ja ranged 99 ja 6m drop party oli mu poolt :) :) :) :) :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Õnne tagantjärgi!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist