Moi!

» Enne klanniga liitumist tutvusta ennast teistele!
Suletud
Kasutaja avatar
snooz1
Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 19 Jaan 2016, 16:25
RSN: ST Snooz1

Moi!

Postitus Postitas snooz1 »

Nimi: Gert

Millise Eesti nurga pealt pärit: Lõuna-Eesti

Vanus: 19

Sinu töökoht või eriala: Automehaanik, maaler, autoremondilukksepp

Sinu hobid: Motokross, autoralli, garaaži all istumine

Eelnevad kogemused klannidega: Puudub

Kust meist kuulsid?: Otsisin googlest

Pilt kasutaja statsidest: Pilt
Pilt
Alistamatu
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1534
Liitunud: 10 Jaan 2016, 00:53
RSN: Alistamatu

Postitus Postitas Alistamatu »

Sup man, pray up ja pkle pühapäeval ;)
Retired
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
ST Ants
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1001
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
RSN: A N T S

Postitus Postitas ST Ants »

Tere Gert! Meeldiv näha uusi inimesi. Automehaanikuks õppisid kuskil või omalkäel?

Parimat,
Ants
Kasutaja avatar
snooz1
Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 19 Jaan 2016, 16:25
RSN: ST Snooz1

Postitus Postitas snooz1 »

Väiksest peale sai istutud isaga garaaži all. Töötasin ka vähest aega autotöökojas ja rohkem asju ka õpitud sõpradega autosid putitades :)
NB! Soovitan kõigil kasvõi läbi youtube või google abiga oma autot teha, tulevikus endal kergem. Mida rohkem ise teed seda rohkem õpid.
Teeninduses käia siin Eesti palgaga siis jääb ikka päris jänni.
Pilt
Marten
Kasutaja
Postitusi: 259
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: First Touch

Postitus Postitas Marten »

teretulemast :)

me põhiliselt istume SwiftIRC kanallis #striketeam . Tule hüppa läbi iga aeg. Ühendada saab kasutates mIRC programmy või lihtsalt

qwebirc.swiftirc.net
PiltPilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
ST Ants
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1001
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
RSN: A N T S

Postitus Postitas ST Ants »

snooz1 kirjutas:Väiksest peale sai istutud isaga garaaži all. Töötasin ka vähest aega autotöökojas ja rohkem asju ka õpitud sõpradega autosid putitades :)
NB! Soovitan kõigil kasvõi läbi youtube või google abiga oma autot teha, tulevikus endal kergem. Mida rohkem ise teed seda rohkem õpid.
Teeninduses käia siin Eesti palgaga siis jääb ikka päris jänni.
Sõitsin täna üle 600 km maha.

Arutlesin sõidus olles naisega.. Mu isa on kõva veoauto krossi sõitja. Ehitab ise autosid ja restaureerib uunikume. Vanaisa pöllutöö masinate peal. Ja ma ise jätkuvalt lasen teeninduses pirne vahetada, kui mõni läbi läheb.

Ma ilmselt ise ei tahakski autosid putitada aga tahaks aru saada, millist eesmärki üks või teine kulujupp endas kannab. Siiski olen oma teadmised just hoonete rajamisele seadnud.

Teretulemast omade sekka Gert Lõuna-Eestist. :)
Mr 55s
Postitusi: 1065
Liitunud: 17 Jaan 2016, 14:18

Postitus Postitas Mr 55s »

Tere tulemast!
Pilt
Kasutaja avatar
Kadunu
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 17 Jaan 2016, 10:22
RSN: -

Postitus Postitas Kadunu »

Tervetuloa, Gert!

Keretöid ka teed?
Kasutaja avatar
snooz1
Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 19 Jaan 2016, 16:25
RSN: ST Snooz1

Postitus Postitas snooz1 »

Kadunu kirjutas:Tervetuloa, Gert!

Keretöid ka teed?
Ikka teen.
Pilt
Kasutaja avatar
snooz1
Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 19 Jaan 2016, 16:25
RSN: ST Snooz1

Postitus Postitas snooz1 »

Ants kirjutas:
snooz1 kirjutas:Väiksest peale sai istutud isaga garaaži all. Töötasin ka vähest aega autotöökojas ja rohkem asju ka õpitud sõpradega autosid putitades :)
NB! Soovitan kõigil kasvõi läbi youtube või google abiga oma autot teha, tulevikus endal kergem. Mida rohkem ise teed seda rohkem õpid.
Teeninduses käia siin Eesti palgaga siis jääb ikka päris jänni.
Sõitsin täna üle 600 km maha.

Arutlesin sõidus olles naisega.. Mu isa on kõva veoauto krossi sõitja. Ehitab ise autosid ja restaureerib uunikume. Vanaisa pöllutöö masinate peal. Ja ma ise jätkuvalt lasen teeninduses pirne vahetada, kui mõni läbi läheb.

Ma ilmselt ise ei tahakski autosid putitada aga tahaks aru saada, millist eesmärki üks või teine kulujupp endas kannab. Siiski olen oma teadmised just hoonete rajamisele seadnud.

Teretulemast omade sekka Gert Lõuna-Eestist. :)
Hiljuti sai ka tehtud üks veoauto ümber (GAZ53). Selle pirni vahetamisega tuli mul see meelde, et käisin paar päeva tagasi maal autot tegemas.
Sai siis käsipiduri klotsid kinni keeratud ja juhipoolse luku vahetamine ära tehtud, kuna selle talve külmaga keerasin luku katki :D . Hakkasin siis maalt koju sõitma, lõi armatuurile tule põlema, et mingi pirn on läbi. Läksin välja kontrollisin ja oligi pirn läbi. Sõitsin siis esimese juhtuva autopoeni, ostsin pirni ja vahetasin parklas ära. Ca 2min kulus selle vahetamisele :D
Pilt
Madis
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 551
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:24
RSN: Mawts

Postitus Postitas Madis »

Vana auto kohta sai ikka googeldatud kui miskit viga oli ja kui tundus koduste vahenditega tehtav õue peal, siis üritasin ka ise ära teha, aga igasugu suuremad asjad, kus autot vaja üles tõsta, sadat erinevat tööriista jms vaja, jäi ikka teenindusele, kuna pole kohta/aega/varustust ega ka piisavat huvi selle vastu. Nüüdsel autol on elektroonikat vist rohkem kui mehhaaniliselt liikuvaid juppe ja selle peavalu jätan kõik parema meelega teenindusele. :D

Aga yo man!
Pilt Pilt
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist