YO YO

Kõik, mis pähe tuleb.
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

YO YO

Postitus Postitas Vaak »

Mehed, musid püksi teile!

Kuidas läheb? Jagage huvitavaid lugusid oma eludest. Mis toimunud on ja mida lahedat teinud olete?

Eks ma satun kunagi siia foorumisse tagasi, siis saab lugeda jälle. Ma ise olen hakanud tegelema enesearendusega (Füüsiliselt, Intellektuaalselt, emotsionaalselt ja spirituaalselt). Ma pean mainima, et elukvaliteet on tõusnud meeletult ja edusammud on nagu tavalised sammud. Soovitan kõigile kindlasti. Mul on veel huvitavaid nippe ja trikke kuidas olla edukas ja õnnelik elus. Mõnda trikki jagaks privaatselt. Muidu tegelen oma kulleri ettevõttega ja hiljuti panin kirja ka ennast Bolti taksojuhiks. Mulle tundub see huvitav vaheldus, kus ma kohtan uusi inimesi ja kuulen millega nad tegelevad. Muidugi, ma tahan näha, kas tõesti teenib selle teenusega nii palju nagu räägitakse. Üks MTÜ plaan on ka tehtud tulevikuks. MTÜ tegeleks meeste vaimse ja füüsilise tervisega. Kui keegi oleks huvitatud osalema või esinema, siis võite rääkida. Motiveerime üksteist! Ei, ma ei ole läinud hulluks enesearendusega. Esialgu olin veidi liiga entusiastlik ja omal hakkas ka imelik :D. Igatahes proovige uusi asju elus. Inimene, kes ei taha areneda ja ei lase asjadest lahti on vanur, igav ja paranoiline. See ei tähenda, et viska kõik nurka, vaid otsi uusi huvitavaid asju. Kõik algab tegudest.

Huvitavat vaatamist igasse päeva: https://www.youtube.com/c/Einzelg%C3%A4nger/videos
Need on nüüd tuhandeid aastaid seisnud filosoofiad mida on masteritud läbi inimajaloo. Inimene on sisult sama, muutunud on vaid ühiskond. Scrolli pealkirju ja vaata, mis on huvitav või asjakohane vaadata. Soovitan väga, kaotada pole midagi. Jõudu mehed!
Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2099
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

Postitus Postitas aw panic lol »

JOU JAH ütleme nii et esmaspäevast reedeni töö ja ss kaks päeva ei tea mis toimub ja redo ütleme nii ilmselt veel paar aastat simple as that
Pilt Pilt Pilt
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

aw panic lol kirjutas: 20 Juul 2020, 18:06 JOU JAH ütleme nii et esmaspäevast reedeni töö ja ss kaks päeva ei tea mis toimub ja redo ütleme nii ilmselt veel paar aastat simple as that
Kui sulle sobib ja meeldib, siis pane hullu :D
Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

aw panic lol kirjutas: 20 Juul 2020, 18:06 JOU JAH ütleme nii et esmaspäevast reedeni töö ja ss kaks päeva ei tea mis toimub ja redo ütleme nii ilmselt veel paar aastat simple as that
warlord potential lost to drugs

nüüd pkib solo mission sündroomiga ainult
Kasutaja avatar
ST Ants
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1001
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
RSN: A N T S

Postitus Postitas ST Ants »

Tahaks vahest pelada aga küll pensieas jõuab jälle. ❤️
ST Hennu
Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 16 Juun 2017, 11:48
RSN: ST Henzu

Postitus Postitas ST Hennu »

jou ma hents kuidas teil lainud
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

ST Hennu kirjutas: 28 Aug 2020, 03:57 jou ma hents kuidas teil lainud
Päris pasasti, aga nüüd läheb väga hästi :) Käin Revalis trennis 4x nädalas ja söön hästi. Teen tööd rohkem ja elan elu. Elan hetkes ja teen asju mis on tulevikuks kasulikud. Suur goal on uus bizness ülesse panna varsti. Koroona aeg on kõigil mott maas, aga mul on just mott laes. Tuleb kasutada ära seda aega rohkem, kui teised, kes ootavad lõppu pandeemiale. Kuna see reaalselt tuleb? Seda näitab ainult aeg.
Pilt Pilt Pilt
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

Hetkene motivaator on David Coggins. Selle mehe lugu on üks kõige inspireerivamaid asju 21. sajandil. Ta räägib otse ja ausalt. Temalt õpib väga palju. Visake youtube ja vaadake ta podcasti või motivatsiooni videoid. Great stuff. 20min päevas kuulata teda hommikul on minu fuel päevaks.
Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Henrik
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 787
Liitunud: 14 Jaan 2016, 18:33
RSN: BMW 525TDS

Postitus Postitas Henrik »

loe telegrammi, siis tead mis maailmas toimub
Pilt
Kasutaja avatar
ST Ants
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1001
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
RSN: A N T S

Postitus Postitas ST Ants »

Teeme klanni lahti, tahaks leedukatele ddsi kanni lüüa. :twisted: :twisted: :twisted:
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2222
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

ST Ants kirjutas: 15 Sept 2020, 15:07 Teeme klanni lahti, tahaks leedukatele ddsi kanni lüüa. :twisted: :twisted: :twisted:
S-id üles!
Pilt
Tim
Liider
Liider
Annetaja
Postitusi: 1161
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:35
RSN: 0fflimit

Postitus Postitas Tim »

Shut the fuck up @Vaak
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Mingi elu taastub siin foorumis ?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist