Küsimus RS3 - OSRS

Kasutajate ost & müük. Ostutehingu teemadele ette "O:" ja müügiteemadele: "M:"
Vasta
KtotheO
Kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Veebr 2019, 18:12
RSN: StrikeTeam

Küsimus RS3 - OSRS

Postitus Postitas KtotheO »

Tervist,

Leidsin ST saidi läbi google pm - vist üks ainukesi aktiivseid rs väljundeid eestsis praegu?

Tekkis siis selline küsimus.

Mul on mingi väga vana char (2002 tehtud) - 124 combat flat ja mingid muud statid ka (skiller pole olnud kunagi - pigem pkorientatsiooniga).
Kuna mingi ca 2007 vms sai rsist ära quititud siis ta on seisnud siin tublisti ja uuest RS3st ma absoluutselt midagi ei jaga - ja ei viitsi ausalt ka süveneda üldse.
Küll aga on aeg küps, et tahaks kangesti vahepeal OSRSi proovida ja nostalgitseda. Aga nullist ei viitsi ka ausalt üldse hakata asja üles uuesti ehitama.

Kas on mingeid toredaid väljundeid kuidas teha mingi kasutajavahetus kellegagi vms ? Lampi googeldades ma väga sellist asja ei leidnud - aga ehk keegi oskab kuidagi suunata, aidata ?

Tänud ette.
Madis
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 551
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:24
RSN: Mawts

Postitus Postitas Madis »

Meil on vist üks viimasteist RS teemalistest foorumitest jep. Vahvlis on rohkem kasutajatega äritsemist, ma ei usu, et keegi tahab kasutajaid vahetada aga proovida ju võid.

Teine võimalus on lihtsalt uus kasutaja osta, seda kas meilt siit või Vahvlist või mõnelt väljamaa saidilt, aga pead arvestama, et alati on võimalus, et esimene omanik võib selle recoverida. viewtopic.php?f=55&t=2750 Argot ja viewtopic.php?f=55&t=2744 Wr'i julgen ise vouchida.
Pilt Pilt
Kasutaja avatar
ST Ants
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1001
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
RSN: A N T S

Postitus Postitas ST Ants »

Üpris kahtlane on, et keegi sooviks osrs kasutajat rs3 vastu vahetada. Ega siin muud ei aita, kui tuleb ise grindida, bottida või osta. Madise mainitud müüjad on usaldusväärsed.
Kasutaja avatar
Legend FuNny
Postitusi: 1404
Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
RSN: Legend FuNny

Postitus Postitas Legend FuNny »

Kindlasti soovitan meie seast ja kōrgelt au astelt inimestelt osta. 💯 Prossa safe ja kindel ost. Ma arvan kuskil dual 90s ja pure questid tehtud saaksid vast 70/90 euri olen isegi odavamaid näinud meie foorumis... Good luck
. Don't let your dreams just be dreams 8-)
Pilt Pilt Pilt
Pilt
KtotheO
Kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Veebr 2019, 18:12
RSN: StrikeTeam

Postitus Postitas KtotheO »

Alrighty - tänud.
Eks ma siis võimlen edasi :D
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist