StrikeTeam ja Main kasutajad

Klanniga seotud uudised, mis on mõeldud kõigile.
Kasutaja avatar
freakz
Annetaja
Postitusi: 536
Liitunud: 13 Okt 2016, 23:20
RSN: freakzy

StrikeTeam ja Main kasutajad

Postitus Postitas freakz »

Tere kallid kaasmaalased!

Nimelt on viimasel ajal väga palju tuska tekitanud teema "Main" kasutajad ST trippidel.Seega panen nüüd lõplikult asjad paika.

Sissejuhatus:

Suvel läks clan lukku ja toimusid paljud P2P tripid kus lubasime maine meiega kaasa kuna clan oli nii kui nii kinni ja vahet väga polnud, tähtis oli rohkem mehi saada. Lootuses samuti, et need mainid kes kaasa tulevad, teevad endale pured sügiseks, mida me ka jõudsalt pushisime.

Mis aga juhtus?

1-2 venda on ainult pured endale meisterdanud, ning ülejäänud 5 kutti suruvad ennast mainidega igale ST üritusele kus võimalik.
Kui ma midagi ütlesin, siis veel ähvardati mind sellega, et need "mainid" vms ei kasuta enam meie TSi kui neid niimoodi koheldakse.
Selline jutt ajab mul karva turri ja tekib küsimus, kallid inimesed, mida te arvate endast?

Striketeam on pure clan ja meie fookus on purede arendamisel ja leveldamisel.

Seega, järgmine info kehtib kõikidele:

1. Kui on Official trip siis ma ei taha mitte ühtegi maini ei TSi kanalis ega kuskil CCs või StrikeTeami lähedal näha. Hakkan TSist kickima/bannima kui sõnadest aru ei saada...Mine levelda oma pure vms..

2. Kui on unofficial trip siis see ongi mõeldud fun P2P pk'ks kuhu on clanni sõbrad(loe: mainid) jne lubatud, ehk nautige õhtut mitte ärge karjuge üksteise peale et miks sa mind freezid jne...

3. Kui toimub PKRI kus enemy ütleb, et ainult pured, siis kõik härrad kellel üle 25 def korjavad oma kotid kokku ja istuvad kõrval, mitte ei jookse kaasa.


Äärmiselt kurb on tegelikult kirjutada sellist teksti, aga ju siis on vaja, et te kõik ilusti aru saaksite mis StrikeTeam on ja mida me siin kõik koos ehitada üritame - pure clanni.

Tänud tähelepanu eest, kõike paremat ! :)
Küsimusi tekib siis pöörduge julgelt minu poole :)
Wr 2
Legend
Legend
Postitusi: 472
Liitunud: 25 Nov 2016, 13:20
RSN: Ints / Wr 2

Postitus Postitas Wr 2 »

Offtopic: odavalt ära anda fully quested pure, lvl 72, def 1. Rohkema info jaoks kirjuta PS!

:P

//Pro tip: kasutage oma main accounte näiteks raha tegemiseks, et tekitada pure arendamiseks algkapitali ;)
Everything you can imagine is real. Pilt
Seven
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 50
Liitunud: 17 Jaan 2016, 11:15

Postitus Postitas Seven »

Väga õige, oli ka aeg.
Tubli Freakz, keep it up brother!
kKzepO
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 455
Liitunud: 19 Jaan 2016, 20:49
RSN: AC4

Postitus Postitas kKzepO »

Lamp teema. Kicki neid maine kes official tripi channelis tsis. Tra ma küll ei viitsi ekstra pühapäevadeks ja laupäevadeks omale uut tsi otsida.
Pilt
Pilt
Pilt
Tim
Liider
Liider
Annetaja
Postitusi: 1161
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:35
RSN: 0fflimit

Postitus Postitas Tim »

cyah mains
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2222
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Finatic kirjutas: 12 Sept 2017, 13:40 Lamp teema. Kicki neid maine kes official tripi channelis tsis. Tra ma küll ei viitsi ekstra pühapäevadeks ja laupäevadeks omale uut tsi otsida.
Freakz mõtles pigem, et pk channelis ei tohi olla.
Pilt
Kasutaja avatar
freakz
Annetaja
Postitusi: 536
Liitunud: 13 Okt 2016, 23:20
RSN: freakzy

Postitus Postitas freakz »

Karli kirjutas: 12 Sept 2017, 15:01
Finatic kirjutas: 12 Sept 2017, 13:40 Lamp teema. Kicki neid maine kes official tripi channelis tsis. Tra ma küll ei viitsi ekstra pühapäevadeks ja laupäevadeks omale uut tsi otsida.
Freakz mõtles pigem, et pk channelis ei tohi olla.
Täpselt seda mõtlesingi, mõttetu draama tekkis sellest kui rahva PK channelist ära liigutasin enne tripi algust. Seega põhjendasin selle postitusega ennast lihtsalt.
kKzepO
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 455
Liitunud: 19 Jaan 2016, 20:49
RSN: AC4

Postitus Postitas kKzepO »

Wr pannud kasutaja nimi ka ikka teemasse. oleks saanud pilgu peale visata.
Pilt
Pilt
Pilt
Kert
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 791
Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey

Postitus Postitas Kert »

Yay, finally :)
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

kutid be like "yay finally" meanwhile sama sitt pandi paika johhaidii kui ammu, lihtsalt asi käest ära läinud.
Kert
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 791
Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey

Postitus Postitas Kert »

Deadly^ kirjutas: 12 Sept 2017, 16:21 kutid be like "yay finally" meanwhile sama sitt pandi paika johhaidii kui ammu, lihtsalt asi käest ära läinud.
?? suvel kui klann ebaaktiivne, siis maine lubada minu arust no prob.
Pilt
Don Dude
Seenior
Seenior
Postitusi: 1121
Liitunud: 07 Veebr 2016, 19:09
RSN: Don_Dude

Postitus Postitas Don Dude »

mains!

Aga tubli töö freakz, et munad pihku võtsid, repsect.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Henrik
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 787
Liitunud: 14 Jaan 2016, 18:33
RSN: BMW 525TDS

Postitus Postitas Henrik »

On üldse mainidest kasu ka või iga main on mingi dhides ainult ja munnigi ei taju?
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist