Exilent PK klient, liiga overpowered?

PVP ala, räägi kelle maha lõid, Näita oma tehtud videosid ning pilte.
Madis
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 551
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:24
RSN: Mawts

Exilent PK klient, liiga overpowered?

Postitus Postitas Madis »

Eile õhtul tuli paari liikmega teemaks exilent klient ja jõudsime enamusega järelduseni, et see on liialt OP. Jah, sellest on kõvasti kasu oma rag, caller jms listidega, ent on keegi mõelnud sellele, mis selle tagajärjel PvP scenest saab?
Pm ei ole varsti madin enam wildis skillipõhine, vaid loeb see, kumba klanni liikmetel on exilent. Ja sellest ma isiklikult enam mingit funi ei leia.

Isiklikult loodan, et see teema tuleb PvP kogukonnas üles ja ma ei ole ainuke, kes seda arvamust jagab, ning saab sest cancerist lahti.
Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Legend FuNny
Postitusi: 1404
Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
RSN: Legend FuNny

Postitus Postitas Legend FuNny »

Kui ma väga aus olen siis ise kasutan osbuddy :D
Arvan ,et F2P Sunday Officialitel ei loe kas on v ei ole.
Arvan ,et PREPIDEL peame 100% Kasutama kui soovime alistada teisi LPC. Näiteks kasutab FS ja Doom. So yeah.
Minu arvamus ;)
. Don't let your dreams just be dreams 8-)
Pilt Pilt Pilt
Pilt
Tim
Liider
Liider
Annetaja
Postitusi: 1161
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:35
RSN: 0fflimit

Postitus Postitas Tim »

Ei ole OP, sest inimesed ei saa isegi selle kasutamisega hakkama ning sellest aru, kui palju tegelt see lihtsamaks teeb, kui neile kõik ette antud. Siiski ei suudeta oma hpd jälgida ja prayerit.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Mr 55s
Postitusi: 1065
Liitunud: 17 Jaan 2016, 14:18

Postitus Postitas Mr 55s »

Nõustun 50/50, jah skilli ei pea niipalju olema aga in the end sööma ja tankima pead ikkagi ise ja seda ei saa veel exilent teha.
Pilt
T6nnn
Kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 21 Nov 2016, 23:55

Postitus Postitas T6nnn »

Mr 55s kirjutas:Nõustun 50/50, jah skilli ei pea niipalju olema aga in the end sööma ja tankima pead ikkagi ise ja seda ei saa veel exilent teha.
Senikaua kui seda clienti uuendatakse, senikaua kasutavad seda kõik. Me ei saa minna sharkbrewi rääkima, et me ei kasuta exilenti aga siiski võidame. see ei ole argument. senikaua kuni exilent eksisteerib senikaua peaksime ka meie seda kasutama
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Ei ütleks küll et kvaliteet tänu exilentile nüüd kuidagi kõrgem oleks. Kui ikka ise mängida ei oska, siis exilent ka ei aita :D
Silence
Rahaboss
Rahaboss
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Nov 2016, 23:29
RSN: Wannabename

Postitus Postitas Silence »

Exilent sinu eest ei mängi. Ta abistab ja teeb asja vähe lihtsamaks. Kui sa mängida ei oska siis ega see client sulle just head ei tee. Lets say its just a boonus.
Pilt Pilt
Kasutaja avatar
ST Ants
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1001
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
RSN: A N T S

Postitus Postitas ST Ants »

Nii kaua kuniks vaenlane seda kasutab, ei saa me maha jääda. Saame üle nagu indiaanlased valge mehe käest. Pole mõtet oda ja vibuga vehkida kui vastasel on püss.

Samas ei ole see kohustuslik, kuna Jagex pole heaks kiitnud ja seega kasutage omal vastutusel.

Saaks ju kindlasti teha ka selliseid cliente, mis söövad ise su eest pizzasid või vajutaks teleport nuppu täpselt enne suremist. Need oleks tõesti liiga üle pushitud. Exilenti puhul nimede ette andmine või märguandeheli nmzis on väga supper eriti minusugusele, veidi pika mõtlemisega vennale. Mu arust on just väga põnev see, et peab enne fighte võimalikult palju siseinfi koguma, kes warlord, kes callerid jne. Samuti SS on üli kõva teema. :D
Kasutaja avatar
Henrik
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 787
Liitunud: 14 Jaan 2016, 18:33
RSN: BMW 525TDS

Postitus Postitas Henrik »

Ants kirjutas:Nii kaua kuniks vaenlane seda kasutab, ei saa me maha jääda. Saame üle nagu indiaanlased valge mehe käest. Pole mõtet oda ja vibuga vehkida kui vastasel on püss.
Ma kuulnud storyt, et poolakad läksid WW1 hobustega tankide vastu :D
Pilt
Kasutaja avatar
ST Ants
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1001
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
RSN: A N T S

Postitus Postitas ST Ants »

Henrik kirjutas:
Ants kirjutas:Nii kaua kuniks vaenlane seda kasutab, ei saa me maha jääda. Saame üle nagu indiaanlased valge mehe käest. Pole mõtet oda ja vibuga vehkida kui vastasel on püss.
Ma kuulnud storyt, et poolakad läksid WW1 hobustega tankide vastu :D
WW1 võidi küll vabalt tankite vastu minna hobustega. Siis olid tankid sitad, aeglased ja ebatäpsed. Epic on see, et hobustega mindi ka WW2 tankide vastu. Poola, Rumeenia jne.
WW2 alguses kasutati (küll väga vähe) ka isegi mõõkasid. Need olid pigem ohvitseritel oma staatuse näitajaks. :D
Kasutaja avatar
Henrik
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 787
Liitunud: 14 Jaan 2016, 18:33
RSN: BMW 525TDS

Postitus Postitas Henrik »

Ants kirjutas:
Henrik kirjutas:
Ants kirjutas:Nii kaua kuniks vaenlane seda kasutab, ei saa me maha jääda. Saame üle nagu indiaanlased valge mehe käest. Pole mõtet oda ja vibuga vehkida kui vastasel on püss.
Ma kuulnud storyt, et poolakad läksid WW1 hobustega tankide vastu :D
WW1 võidi küll vabalt tankite vastu minna hobustega. Siis olid tankid sitad, aeglased ja ebatäpsed. Epic on see, et hobustega mindi ka WW2 tankide vastu. Poola, Rumeenia jne.
Siis oligi hoopis WW2 :D
Pilt
Tim
Liider
Liider
Annetaja
Postitusi: 1161
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:35
RSN: 0fflimit

Postitus Postitas Tim »

Ega keegi tänapäeval madina ajal cc ka vaata, kui siis returni jaoks aind :D
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Don Dude
Seenior
Seenior
Postitusi: 1121
Liitunud: 07 Veebr 2016, 19:09
RSN: Don_Dude

Postitus Postitas Don Dude »

automatiseerimine, mis see täheta
Pilt
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist