Kuidas olla proff clan warsis?

Kõik mis puudutab OSRS-i.
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2099
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

Postitus Postitas aw panic lol »

Karli kirjutas: 28 Mär 2018, 17:47
aw panic lol kirjutas: 28 Mär 2018, 17:42
Karli kirjutas: 28 Mär 2018, 17:28
aw panic lol kirjutas: 28 Mär 2018, 17:26 pmst niikaua kui inimesed ei saa aru miks nad peavad kasutama d scimi agsi asemel PREPIL, ei oska meleeda(kahju et meil on mingi 5 75atk nrnangerit tho) , tra kui sad see on kui n2ed 60atk nrnangerit ma koguaeg mõtlen et mida sa teed :D. clumpiminne no midavittu l0l. tankimine one shotid igateine vend :D, tra hakkage innersitel k2ima , õppige endale selgeks mis asi on PHOENIX NECKLACE , SARADOMIN BREW, MIDA TEEB SARADOMIN SWORD PAREMINI KUI ARMADYL GODSWORD NIIET SUL POLE AGSI VAJAGI L0L. Ma tegelt prepile lubaks mingile 5le vennale max agsi kaasa lol teistele k6igile dscimid :D palju asu veel r22kida vb teen varsti guide kui viitsin :D
Panic presidendiks, aga tglt ka, kuulake poissi!
mitte et sa halb oleks aga prepil ma ausalt laseks st-s umbes 5l vennal max agsi kaasa võtta :D pole mõtet rohkematel, see dscim spec on lihtsalt nii more worth it . + mageritel pole niikuinii agsi vaja kui ta on osav tal on range switch, ja nrangerid teil on sarasword mis on sitaks kiire ja paneb sama ajaga 80 kui agsiga specid 70 lol :) miniwaridel on veel möeldav see et mageritel ags etc kui on piisavalt scime inimeste arvu kohta. Kui inimesed tahavad agsiga äss olla mingu edge või tribridigu chins :D see on enamuste probleem et tahavadd mingid MONI'D OLLA :D aga kui võita tahad siis pead mõtlema hakkama :D see pole sulle mõeldud pigem kõigile :)
Ma tahan Moni olla :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
üritame esialgu niisama võita preppe sittade klannide vastu kõige parematel viisidel , siis hakkame lõbutsema alles. ehk niikaua kui te kõik monid tahate olla niikaua ei võida preppe sittade klannide vastu kah :D
Pilt Pilt Pilt
QuitGame
Legend
Legend
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Sept 2016, 20:08
RSN: QuitGame

Postitus Postitas QuitGame »

aw panic lol kirjutas: 28 Mär 2018, 17:52
Karli kirjutas: 28 Mär 2018, 17:47
aw panic lol kirjutas: 28 Mär 2018, 17:42
Karli kirjutas: 28 Mär 2018, 17:28
aw panic lol kirjutas: 28 Mär 2018, 17:26 pmst niikaua kui inimesed ei saa aru miks nad peavad kasutama d scimi agsi asemel PREPIL, ei oska meleeda(kahju et meil on mingi 5 75atk nrnangerit tho) , tra kui sad see on kui n2ed 60atk nrnangerit ma koguaeg mõtlen et mida sa teed :D. clumpiminne no midavittu l0l. tankimine one shotid igateine vend :D, tra hakkage innersitel k2ima , õppige endale selgeks mis asi on PHOENIX NECKLACE , SARADOMIN BREW, MIDA TEEB SARADOMIN SWORD PAREMINI KUI ARMADYL GODSWORD NIIET SUL POLE AGSI VAJAGI L0L. Ma tegelt prepile lubaks mingile 5le vennale max agsi kaasa lol teistele k6igile dscimid :D palju asu veel r22kida vb teen varsti guide kui viitsin :D
Panic presidendiks, aga tglt ka, kuulake poissi!
mitte et sa halb oleks aga prepil ma ausalt laseks st-s umbes 5l vennal max agsi kaasa võtta :D pole mõtet rohkematel, see dscim spec on lihtsalt nii more worth it . + mageritel pole niikuinii agsi vaja kui ta on osav tal on range switch, ja nrangerid teil on sarasword mis on sitaks kiire ja paneb sama ajaga 80 kui agsiga specid 70 lol :) miniwaridel on veel möeldav see et mageritel ags etc kui on piisavalt scime inimeste arvu kohta. Kui inimesed tahavad agsiga äss olla mingu edge või tribridigu chins :D see on enamuste probleem et tahavadd mingid MONI'D OLLA :D aga kui võita tahad siis pead mõtlema hakkama :D see pole sulle mõeldud pigem kõigile :)
Ma tahan Moni olla :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
üritame esialgu niisama võita preppe sittade klannide vastu kõige parematel viisidel , siis hakkame lõbutsema alles. ehk niikaua kui te kõik monid tahate olla niikaua ei võida preppe sittade klannide vastu kah :D
Võttis sõnatuks! Aga kindlasti ma ei kasuta AGSi enam!
.::AWARDID::. Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2099
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

Postitus Postitas aw panic lol »

QuitGame kirjutas: 28 Mär 2018, 17:56
aw panic lol kirjutas: 28 Mär 2018, 17:52
Karli kirjutas: 28 Mär 2018, 17:47
aw panic lol kirjutas: 28 Mär 2018, 17:42
Karli kirjutas: 28 Mär 2018, 17:28
Panic presidendiks, aga tglt ka, kuulake poissi!
mitte et sa halb oleks aga prepil ma ausalt laseks st-s umbes 5l vennal max agsi kaasa võtta :D pole mõtet rohkematel, see dscim spec on lihtsalt nii more worth it . + mageritel pole niikuinii agsi vaja kui ta on osav tal on range switch, ja nrangerid teil on sarasword mis on sitaks kiire ja paneb sama ajaga 80 kui agsiga specid 70 lol :) miniwaridel on veel möeldav see et mageritel ags etc kui on piisavalt scime inimeste arvu kohta. Kui inimesed tahavad agsiga äss olla mingu edge või tribridigu chins :D see on enamuste probleem et tahavadd mingid MONI'D OLLA :D aga kui võita tahad siis pead mõtlema hakkama :D see pole sulle mõeldud pigem kõigile :)
Ma tahan Moni olla :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
üritame esialgu niisama võita preppe sittade klannide vastu kõige parematel viisidel , siis hakkame lõbutsema alles. ehk niikaua kui te kõik monid tahate olla niikaua ei võida preppe sittade klannide vastu kah :D
Võttis sõnatuks! Aga kindlasti ma ei kasuta AGSi enam!
Kindlasti kasuta aga oleneb olukorrast :D
Pilt Pilt Pilt
Kert
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 791
Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey

Postitus Postitas Kert »

norm õpetus tegelt, aga kardan seda, et need kel seda oleks enim vaja, need vennad ei käi foorumis :D
Pilt
Narko Ment
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 192
Liitunud: 01 Mär 2016, 18:13
RSN: Narko Ment

Postitus Postitas Narko Ment »

QuitGame kirjutas: 28 Mär 2018, 15:52 , P2P prepil clan warsis, ei ole sul pmst vaja üldse ringi liikuda, seisa ühe koha peal (v.a. kui sa ei tanki) .
Kas teised prepi vennad nõustuvad?
Ma olen kyll amatöör clanwarsi osas aga mulle isiklikult meeldib peale igat barraget liikuda kuskil 2 ruutu.
Pilt
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2099
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

Postitus Postitas aw panic lol »

Narko Ment kirjutas: 28 Mär 2018, 19:08
QuitGame kirjutas: 28 Mär 2018, 15:52 , P2P prepil clan warsis, ei ole sul pmst vaja üldse ringi liikuda, seisa ühe koha peal (v.a. kui sa ei tanki) .
Kas teised prepi vennad nõustuvad?
Ma olen kyll amatöör clanwarsi osas aga mulle isiklikult meeldib peale igat barraget liikuda kuskil 2 ruutu.
ainult siis kui sa oskad/snipefreezed/oled nranger kes kasutab meleed targalt muidu polemõtet ringi liikuda eriti prepis, miniwaril jookse palju tahad. miks üldse liikuda ringi? vaja scimida/ vaja meleeda /otsid pile/snipefreezida aga mõtetult ringi joosta pole vaja ;)
Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Henrik
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 787
Liitunud: 14 Jaan 2016, 18:33
RSN: BMW 525TDS

Postitus Postitas Henrik »

Lisaks train up, hp 70 kergem bang kui hp 90 :D

DPS ka kindlasti suurem siis
Pilt
Kasutaja avatar
Fluffy
Seenior
Seenior
Postitusi: 357
Liitunud: 23 Jaan 2016, 15:47
RSN: Rotveiler

Postitus Postitas Fluffy »

Meil tõesti neid 70+ n-rangereid rohkem vaja.

Kindlasti on meil praegu uusi liikmeid kes pole veel täpselt cw-ga kursis, aga selleks tulebki innersitel käia!!
Pilt
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline