Elka aka Taavi Laup

Kõik mis puudutab OSRS-i.
Tolm
Kasutaja
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Jaan 2016, 18:24

Elka aka Taavi Laup

Postitus Postitas Tolm »

Esiteks tahaks ära mainida selle, et ma üldse ei tahtnud seda teemat teha. Kuid juba on läinud kuu mööda ja ta pole midagi selles suhtes ette võtnud.

Lugu siis järgmine, kolmeteistkümnendal mail sai elka scammed. Suht putsis ja kurb. Kaks päeva enne seda olin talle laenanud umbes 680 milli, tema käes oli sellel hetkel veel Nestea 250 milli. Varem oli ta meilt laenu võtnud ja ilusti tagasi maksnud. Mul polnud sellel hetkel endal ka seda raha väga vaja, kogusin twisted bow jaoks ja 200 mil oli umbes puudu.
Mõtlesime Nesteaga, et okei oli legit vend küll tagasi maksab. Alguses tulid lubadused, "proovin iga päev rc-ga 2 mil teha, saate tagasi raha." Siis lubas bottides raha tagasi maksta, pakkusin isegi ühte acci bottimiseks ja kui rsist siiber lubas mille osta. Lubas accid maha müüa isegi ja hiljem lubas haltuurasid teha kui muud moodi ei saa. Hea mees kes ainult lubab. Mai keskel kirjutas, "500 euri ja kui ei sobi siis on pizdets." Ma ei olnud nõus sellega, tahtsin ikka rsgp-d tagasi saada ja asju mis laenasin. Nüüd ongi vist pizdets. Siis väitis ta veel, et kõik ignovad teda ja kellegiga pole raidida. Nagu mis mõttes, kui ma online olen siis ma ainult raidingi muud ei tee. Ükspäev kirjutas, "Istusite 1-2h tagasi madise ja iniga tsis ja nagunii raidisite." For real ? Sa pead ise ka midagi tegema. Näiteks äkki joinid channelisse, logid sisse ?
Hetkeseisuga pole ta midagi tagasi maksnud. Ignob mind jälle, ainukene asi mis vastab: "Kust ma seda cashi võlun ffs." Ma saan aru, see võib suur summa olla korraga makstes. Aga võiks kasvõi midagi tagasi maksta juba. Ja kui ma uurin kas ta suudab kuupäeva öelda millal ta kavatseb mingi osagi tagasi maksta... vaikus -.-
Kasutaja avatar
Legend FuNny
Postitusi: 1404
Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
RSN: Legend FuNny

Postitus Postitas Legend FuNny »

Elka cmon bro. Maksa vähe haaval ikka tagasi ole meheks ;)
. Don't let your dreams just be dreams 8-)
Pilt Pilt Pilt
Pilt
QuitGame
Legend
Legend
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Sept 2016, 20:08
RSN: QuitGame

Postitus Postitas QuitGame »

Päris korralik summa ikka kokku ~800€. Kui kohe ei saa maksta, siis äkki jupikaupa? :)
.::AWARDID::. Pilt Pilt Pilt
Miracle
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 07 Jaan 2017, 23:04
RSN: Miracle K

Postitus Postitas Miracle »

Kahju sinust. Roti maine pidi kõige hullem maine olema :/
Initiate
Postitusi: 1863
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:08
RSN: Toomas

Postitus Postitas Initiate »

Eriti shady on see, et kuidas ta sai uuesti scammi kui ta peale esimest scammi sügisel secures acci korralikult ära gmailiga millel auth peal...
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Elka ammu teada juut. Korralik kadu tho.
Madis
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 551
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:24
RSN: Mawts

Postitus Postitas Madis »

See summa eurides pole kindlasti summa mille eest oma nime määrima hakata, vähemalt minu meelest, inimesed on erinevad tho. Aga selline käitumine on küll max dick move, võlg on võlg ja võiks ise entusiasmi näidata, et see asi lahendatud saada. Osaliselt saan aru, et kui peaksin ise sellise summa eest cleani saama, kaoks igasugune isu mängida, samas kui oleks sellised summad kokku laenanud, oleks esimene prio need summad tagastada, või leiada kompromiss, mis mõlemaid osapooli rahuldab.

edit//
lähme ja raidime nüüd ja toome kõigile bowi ära dropina :D
Pilt Pilt
Don Dude
Seenior
Seenior
Postitusi: 1121
Liitunud: 07 Veebr 2016, 19:09
RSN: Don_Dude

Postitus Postitas Don Dude »

Madis kirjutas: 16 Juun 2017, 02:04 See summa eurides pole kindlasti summa mille eest oma nime määrima hakata, vähemalt minu meelest, inimesed on erinevad tho. Aga selline käitumine on küll max dick move, võlg on võlg ja võiks ise entusiasmi näidata, et see asi lahendatud saada. Osaliselt saan aru, et kui peaksin ise sellise summa eest cleani saama, kaoks igasugune isu mängida, samas kui oleks sellised summad kokku laenanud, oleks esimene prio need summad tagastada, või leiada kompromiss, mis mõlemaid osapooli rahuldab.

edit//
lähme ja raidime nüüd ja toome kõigile bowi ära dropina :D
Just nii, mehed! :lol:
Pilt
Pilt
Kert
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 791
Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey

Postitus Postitas Kert »

Pfft, võlg ikka võõra oma, ei näe probleemi.
Pilt
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

Natuke jama jah... Nii suured summad on juba keerulisem teema. Ma arvan, et Elka proovib asja lahendada ikka, aga pole nii lihtne. Tuleb lihtsalt oodata või juppidena hakata maksma. Eks te peate ise selle omavahel kokku leppima.
Pilt Pilt Pilt
swaferftgotl
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 20 Mär 2016, 10:24
RSN: Eesti Boss

Postitus Postitas swaferftgotl »

Sellepärast ei jaganud ma kellegile raha.
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Elka nkn be like "ffs miks sa mu nime foorumi panid 99 euri võta v jäta!&:$:@"
Aga kui sa maist saati sentigi saanud pole ma pakun et sa ei saagi tbh, liiga kahtlane tundub
Kasutaja avatar
nurmzy
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 13 Mär 2016, 23:38
RSN: Pureiyakilla

Postitus Postitas nurmzy »

eks tal seda makarooniraha on vaja ju :D
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist