T6nnn - karma is a bitch

Kõiksugused tehingud.
swaferftgotl
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 20 Mär 2016, 10:24
RSN: Eesti Boss

Postitus Postitas swaferftgotl »

Mr 55s kirjutas: 20 Apr 2017, 17:41
Nestea kirjutas: 20 Apr 2017, 14:56 Täitsa huvitav, et mõne venna jaoks oma nime määrimine 57 milli eest on väärt seda. Tore vähemalt, et asjad tagasi said.
ill suck your cok for 57m
Diil
Don Dude
Seenior
Seenior
Postitusi: 1121
Liitunud: 07 Veebr 2016, 19:09
RSN: Don_Dude

Postitus Postitas Don Dude »

Ohh jahm...
Pilt
Pilt
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

Wow.. vanast MV liikmest ei oleks oodanud midagi sellist.. Tra küll inimesed ei oska normaalselt käituda -.-
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Silence
Rahaboss
Rahaboss
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Nov 2016, 23:29
RSN: Wannabename

Postitus Postitas Silence »

Hea, et ma ta maini talle tagasi müüsin, oleks sellega ka scammi saanud arvatavasti. Mu konto mis talle laenasin tegi ta samuti tühjaks. Muidugi ta semu kellega ta briddis koguaeg hakkas teda kaitsma, ning kuna ma ise olen kvs siis ei viitsi sellega tegeleda ka, aga sellest, et ta ei ole puhas sain ma siis kohe aru ja oli ainult aja küsimus millal sellised postitused tekkima hakkavad.
Pilt Pilt
12B
Kasutaja
Väga lahke
Postitusi: 334
Liitunud: 23 Okt 2016, 17:07
RSN: ST 12b

Postitus Postitas 12B »

Mdea, ma olen talle korduvalt itemeid jaganud, alati kohe tagasi saanud kui küsinud olen...minul temaga halbu kogemusi pole.. tõesti kahju, et niimodi tegi :/
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2099
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

Postitus Postitas aw panic lol »

tra ma oleks munnilt kõik ära võtund :D
Pilt Pilt Pilt
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

Väga kahtlane käitumine. Ta oli kunagi Metsavendades ka kõrgem rank. Kahjuks üllatas nii, aga asi lahenes õnneks. StrikeTeam hoiab kokku ja koos saame üle kõigest.
Pilt Pilt Pilt
T6nnn
Kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 21 Nov 2016, 23:55

Postitus Postitas T6nnn »

Mis ma kosta oskan.

Tagantjärgi sitast saia teha ei saa.
Tegin mis tegin ja tunnistan, et pmts scammisin Madist. Valetasin, Ignoreerisin ja kõike muud.
Too päev kui avastasin, et sain scammi siis kui päris aus olla tahtsin rsi minna, p2p teha ja madisele ta itemid ja veel asju peale anda sellise käitumise eest, kuid siis oli juba hilja.
Täna seda postitust lugedes on mul siiralt kahju, et see antiscammer kellelt ma kunagi kasutaja ostsin ja peale pw andmist ta õhku kadus ja mitte ühtegi infot kasutaja kohta ei andnud, ei andnud Madisele tervet mu panka. Täpselt ei mäleta mis see väärtus oli kuid madise itemid + enda itemid/herb collection/100+ ranarr seedi/cash stack võis kokku tulla ca 70-80m mis oleks võinud kõik Madisele jääda või striketeami fondi.
Ei oska seletada mida ma tol hetkel tegin aga mis tehtud see tehtud, tol hetkest mil madis need asjad mulle andis olen ma scammer.

Tean, et mingised vabandused ei päästa enam midagi kuid siiski Palun vabandust Madis ja palun vabandust Striketeam.

heiti saan naguinii :D

Kuid mõned postitused siin jäid kripeldama...
Deadly^ kirjutas: 20 Apr 2017, 14:36On vitupea
I know.
Mr 55s kirjutas: 20 Apr 2017, 17:42 Kas kui ta juhtkonnas oli, kas kadus ka salapäraselt raha nmz kasutaja pealt vms? Või äkki mingine liige andis mingise ürituse raha tema kätte ?
Ma arvan, et pigem olin mina see kes mingistele accidele raha pani ja p2p tegi.
Silence kirjutas: 23 Apr 2017, 22:41 Hea, et ma ta maini talle tagasi müüsin, oleks sellega ka scammi saanud arvatavasti. Mu konto mis talle laenasin tegi ta samuti tühjaks. Muidugi ta semu kellega ta briddis koguaeg hakkas teda kaitsma, ning kuna ma ise olen kvs siis ei viitsi sellega tegeleda ka, aga sellest, et ta ei ole puhas sain ma siis kohe aru ja oli ainult aja küsimus millal sellised postitused tekkima hakkavad.
Sa oled naljakas vend Silence.
1. Sa ei müünud mulle maini tagasi vaid andsin selle mulle, et ma selle maha müüksin sinu eest. Müüsin maha ja kohe tuli raha ka sinu kontole.
2. Su "Zerkeri" pank oli paar milli väärt, mille eest oli meil kokkulepe, et teen vajalikud skillid ära ja lasen questida. Arvan, et neid inimesi jagub kes võib öelda kui palju mu enda pank selle kasutaja all kannatas.
3. Ma teadsin kohe, et sinuga võib veel probleeme tekkida :lol:
Pilt
Alistamatu
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1534
Liitunud: 10 Jaan 2016, 00:53
RSN: Alistamatu

Postitus Postitas Alistamatu »

T6nnn kirjutas: 18 Mai 2017, 23:12 eepos
selle igno eest saad kindlasti veel kõvasti heiti, kui tahad redeemida ennast siis alati võimalus olemas, aga see pikk tee

eksju seitse :lol:
Retired
Pilt
Pilt
Seven
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 50
Liitunud: 17 Jaan 2016, 11:15

Postitus Postitas Seven »

Alistamatu kirjutas: 18 Mai 2017, 23:57
T6nnn kirjutas: 18 Mai 2017, 23:12 eepos
selle igno eest saad kindlasti veel kõvasti heiti, kui tahad redeemida ennast siis alati võimalus olemas, aga see pikk tee

eksju seitse :lol:
Gtfo :D
Sir Assu2
Kasutaja
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Okt 2016, 21:45

Postitus Postitas Sir Assu2 »

Kurat me tellisime koos pitsat Laagrisse ja isegi kutsusin Tõnni sisse enda juurde mõnele õllele ja pitsale.
Ei oleks osanud tõesti oodata midagi sellist.
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2099
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

Postitus Postitas aw panic lol »

T6nnn kirjutas: 18 Mai 2017, 23:12 Mis ma kosta oskan.

Tagantjärgi sitast saia teha ei saa.
Tegin mis tegin ja tunnistan, et pmts scammisin Madist. Valetasin, Ignoreerisin ja kõike muud.
Too päev kui avastasin, et sain scammi siis kui päris aus olla tahtsin rsi minna, p2p teha ja madisele ta itemid ja veel asju peale anda sellise käitumise eest, kuid siis oli juba hilja.
Täna seda postitust lugedes on mul siiralt kahju, et see antiscammer kellelt ma kunagi kasutaja ostsin ja peale pw andmist ta õhku kadus ja mitte ühtegi infot kasutaja kohta ei andnud, ei andnud Madisele tervet mu panka. Täpselt ei mäleta mis see väärtus oli kuid madise itemid + enda itemid/herb collection/100+ ranarr seedi/cash stack võis kokku tulla ca 70-80m mis oleks võinud kõik Madisele jääda või striketeami fondi.
Ei oska seletada mida ma tol hetkel tegin aga mis tehtud see tehtud, tol hetkest mil madis need asjad mulle andis olen ma scammer.

Tean, et mingised vabandused ei päästa enam midagi kuid siiski Palun vabandust Madis ja palun vabandust Striketeam.

heiti saan naguinii :D

Kuid mõned postitused siin jäid kripeldama...
Deadly^ kirjutas: 20 Apr 2017, 14:36On vitupea
I know.
Mr 55s kirjutas: 20 Apr 2017, 17:42 Kas kui ta juhtkonnas oli, kas kadus ka salapäraselt raha nmz kasutaja pealt vms? Või äkki mingine liige andis mingise ürituse raha tema kätte ?
Ma arvan, et pigem olin mina see kes mingistele accidele raha pani ja p2p tegi.
Silence kirjutas: 23 Apr 2017, 22:41 Hea, et ma ta maini talle tagasi müüsin, oleks sellega ka scammi saanud arvatavasti. Mu konto mis talle laenasin tegi ta samuti tühjaks. Muidugi ta semu kellega ta briddis koguaeg hakkas teda kaitsma, ning kuna ma ise olen kvs siis ei viitsi sellega tegeleda ka, aga sellest, et ta ei ole puhas sain ma siis kohe aru ja oli ainult aja küsimus millal sellised postitused tekkima hakkavad.
Sa oled naljakas vend Silence.
1. Sa ei müünud mulle maini tagasi vaid andsin selle mulle, et ma selle maha müüksin sinu eest. Müüsin maha ja kohe tuli raha ka sinu kontole.
2. Su "Zerkeri" pank oli paar milli väärt, mille eest oli meil kokkulepe, et teen vajalikud skillid ära ja lasen questida. Arvan, et neid inimesi jagub kes võib öelda kui palju mu enda pank selle kasutaja all kannatas.
3. Ma teadsin kohe, et sinuga võib veel probleeme tekkida :lol:
wat
Pilt Pilt Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist