Küsimus korteriga seoses.

Kõik, mis pähe tuleb.
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Küsimus korteriga seoses.

Postitus Postitas Vaak »

Aasta alguses hakkasime naisega korterit otsima ja nüüdseks on asi ära ostetud. Maja on hetkel valmimas ja oleks vaja siseviimistlus ära valida. Sisse saab kolida alles detsembris. Kas keegi on siit natuke kogenum või hea silmaga - kuidas sisustada korterit ja milliseid värve valida. Või oskab keegi anda mingit saiti googlest? Tore oleks muidugi originaalne olla, aga kuna mu elu hakkab nüüd seal korteris pikemalt käima, siis tahaks minna kindla peale. Kunagi võiks maha ka müüa ja tore oleks ilusat korterit müüa.

EDIT: Köögimööbel tuleb ka veel valida. Värv?

https://poorise.uusmaa.ee/ehitusinfo/

Pilt

Pilt

Pildid korterist:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Viimati muutis Vaak, 17 Apr 2017, 10:21, muudetud 1 kord kokku.
Pilt Pilt Pilt
Tim
Liider
Liider
Annetaja
Postitusi: 1161
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:35
RSN: 0fflimit

Postitus Postitas Tim »

Seinad valid kindlasti heledamat tooni, tundub rõõmsam ning annab avarama tunde kohe.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

Tim^ kirjutas: 17 Apr 2017, 10:10 Seinad valid kindlasti heledamat tooni, tundub rõõmsam ning annab avarama tunde kohe.
Naine tahab beeži jep. Olen nõus.
Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
ST Ants
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1001
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
RSN: A N T S

Postitus Postitas ST Ants »

Ma olen ise sellest kõvasti abi saanud:
https://colorup.tikkurila.com/et/

AVASTA RUUMID > ALUSTA > valid midagi analoogset > proovid värvidega mängida

Vb parim soovitus, mis julgen kindlalt anda on see, et hoone või ruumide värvide valikul tuleks vaadata pilti terviklikult. Toon näite: seinte, lae, põranda toon võib olla omavahel harmoonias aga kui oled kogemata liistude tooniga väga puusse pannud, siis see rikub kogu terviku ära.
Ise soovitan nagu ka Tim heledaid toone. Liistud aga peaks kindlasti olema tumedamad kui seinad, laed, põrandad.
kKzepO
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 455
Liitunud: 19 Jaan 2016, 20:49
RSN: AC4

Postitus Postitas kKzepO »

Hele seina ja heledad põrandad ei näe ka väga head välja tbh. Mulle isiklikult hakkaks heleda seinaga hele põrand häirima silma. Old Wood Tamm Classic oleks perfektne heleda seinaga.
Pilt
Pilt
Pilt
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

Papa Ants kirjutas: 17 Apr 2017, 13:40 Ma olen ise sellest kõvasti abi saanud:
https://colorup.tikkurila.com/et/

AVASTA RUUMID > ALUSTA > valid midagi analoogset > proovid värvidega mängida

Vb parim soovitus, mis julgen kindlalt anda on see, et hoone või ruumide värvide valikul tuleks vaadata pilti terviklikult. Toon näite: seinte, lae, põranda toon võib olla omavahel harmoonias aga kui oled kogemata liistude tooniga väga puusse pannud, siis see rikub kogu terviku ära.
Ise soovitan nagu ka Tim heledaid toone. Liistud aga peaks kindlasti olema tumedamad kui seinad, laed, põrandad.
Aitäh hea vastuse eest. Vaatan kohe täpsemalt seda linki.
Finatic kirjutas: 17 Apr 2017, 14:23 Hele seina ja heledad põrandad ei näe ka väga head välja tbh. Mulle isiklikult hakkaks heleda seinaga hele põrand häirima silma. Old Wood Tamm Classic oleks perfektne heleda seinaga.
Jätan meelde
Pilt Pilt Pilt
Elavhõbe
Kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 11 Apr 2017, 22:51
RSN: W O L V E S

Postitus Postitas Elavhõbe »

Lasnamäe korter ju
Kasutaja avatar
The herblore
Kasutaja
Postitusi: 983
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:52

Postitus Postitas The herblore »

Miks just selle asukoha valisite? :o
Kasutaja avatar
Henrik
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 787
Liitunud: 14 Jaan 2016, 18:33
RSN: BMW 525TDS

Postitus Postitas Henrik »

Palun ütle, et korter asub kuskil kõrgel korrusel :D
Köögimööblit vms saad ise ka valida? mulle endale meeldib täiega musta-valge combo
http://kinnisvaraportaal-kv-ee.postimee ... c50435f7e1
Aga suht raske panna ühtima ülejäänud korteriga kui ainult heledad toonid domineerivad
Pilt
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

Elavhõbe kirjutas: 17 Apr 2017, 16:45 Lasnamäe korter ju
Kappa
The herblore kirjutas: 17 Apr 2017, 17:02 Miks just selle asukoha valisite? :o
Kristiine kanti on hilja osta, seal olid hinna ja kvaliteedi suhe üle rahakoti. Oleks saanud kesklinnale lähemale, aga 50-60 aastat vanematesse majadesse. Kaks varianti jätsime. Kas osta kesklinna 40 ruutu ja välja ehitada (mis oleks rohkem maksma läinud) või osta täiesti uus korter mõistliku hinna eest. Viimsiga võrreldes on see elule lähemale.
Henrik kirjutas: 17 Apr 2017, 18:49 Palun ütle, et korter asub kuskil kõrgel korrusel :D
Köögimööblit vms saad ise ka valida? mulle endale meeldib täiega musta-valge combo
http://kinnisvaraportaal-kv-ee.postimee ... c50435f7e1
Aga suht raske panna ühtima ülejäänud korteriga kui ainult heledad toonid domineerivad
6. korrusel. Köögimööbli ostame ja paigaldame täiesti ise. Üritame siiani veel leida sobivat lahendust nende toonidega. Must valge köök on tõesti ilus.
Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
The herblore
Kasutaja
Postitusi: 983
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:52

Postitus Postitas The herblore »

Vaatasin, et bussiühendus suht nigel. Ise oleksin soovitanud Nõmme keskuse lähedal, aga hinnad on siin kõrgemad ka. Meie majas 1-toaline 90 000€, mis on liiga palju, aga noh... asukoht maksab. Turg lähedal, kool, rongiga saab liikuda, bussiga, mets jne..

Kas ostsite korraga ära või mingi sissemakse ja nüüd plekite edasi 10-aastat? Teadagi terve Tallinna ümbrus on noorepere laene täis (majade näol).
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

The herblore kirjutas: 18 Apr 2017, 09:38 Vaatasin, et bussiühendus suht nigel. Ise oleksin soovitanud Nõmme keskuse lähedal, aga hinnad on siin kõrgemad ka. Meie majas 1-toaline 90 000€, mis on liiga palju, aga noh... asukoht maksab. Turg lähedal, kool, rongiga saab liikuda, bussiga, mets jne..

Kas ostsite korraga ära või mingi sissemakse ja nüüd plekite edasi 10-aastat? Teadagi terve Tallinna ümbrus on noorepere laene täis (majade näol).
Järelmaksuga ikka jah. Saime väga hea diili. Nõmme meile ei meeldinud üldse ja sealt kandist me ei vaadanud midagi. Bussipeatus ehitatakse sinna maja kõrvale.
Pilt Pilt Pilt
Alistamatu
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1534
Liitunud: 10 Jaan 2016, 00:53
RSN: Alistamatu

Postitus Postitas Alistamatu »

ma paneks linoleumi põrandale
Retired
Pilt
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist