Eestimaad avastades

Kõik, mis pähe tuleb.
Vasta
Kasutaja avatar
The herblore
Kasutaja
Postitusi: 983
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:52

Eestimaad avastades

Postitus Postitas The herblore »

Selline arutelu teema registeeritud kasutajatele.

Teada on, et Eestimaa on ilus koht, mida avastada matkades, autoga sõites ja muud moodi. Öeldakse, et enne avasta Eestimaad, siis kipu mujale.
Vend on iga aasta vähemalt mingi nö puhkuse teinud, söites kuhugi (Nt Hiiumaa, L-Eesti) ja lihtsalt nautinud loodust ja vaikust. Ise ka nüüd üritan vaikselt kruiisida Eestimaal, kuna lennukiga lendamine (Foobia?) ja välismaa pole minu teema.

Kindlasti siin leidub inimesi, kes on võtnud oma 7 asja ja läinud kuhugi loodusesse telkima või eemale linnamürast või käinud vaatamisväärsusi vaatamas. Kirjutage oma kogemustest, kus käisite ja mida tasuks kindlasti külastada kunagi. Võib ka mingeid pilte lisada.
Oleks huvitav teada ja ise planeerida siis midagi sellist äkki.

Viimati kruiisisime ise Ida-Virumaal. Täiesti teistsugune koht, võrreldes näiteks Saaremaaga. :D Rendiautod on üsna mugav võtta 24H'ks. Saime 25€'ga 2015A VW Passati, kuigi algul tahtsime Toyota Corolla, aga ilmes mingi rike.
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

KÕIK väikesaared on ägedad, suurematele soovitan rattaga väiksematel saab jala ka päris hästi hakkama. Ise olen pmt terve Eesti läbi käinud ja ilusaid/ägedaid kohti on palju. Mingit romaani siia kirjutama ei hakka, tahad täpsemalt teada räägime tsis vms :D
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Kasutaja avatar
The herblore
Kasutaja
Postitusi: 983
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:52

Postitus Postitas The herblore »

Karl kirjutas: 27 Mär 2017, 16:22 KÕIK väikesaared on ägedad, suurematele soovitan rattaga väiksematel saab jala ka päris hästi hakkama. Ise olen pmt terve Eesti läbi käinud ja ilusaid/ägedaid kohti on palju. Mingit romaani siia kirjutama ei hakka, tahad täpsemalt teada räägime tsis vms :D
Võiks ikka kirjutada romaani. Kellaaeg millal kusel käisid, mitu sipelgat ära tapsid jne.. :D
EST Vihane
Kasutaja
Postitusi: 68
Liitunud: 22 Mär 2016, 21:35
RSN: EST Vihane

Postitus Postitas EST Vihane »

Minu sõbra plaan oli külastada kõik need "kollased raamid" reedel, aga kõike ei jõudnud läbi käia lol. Seega otsustasime, et külastame jälle neid aga millal. Seda me ei tea :D

Pilt minu ja sõprade tehtud plaan :D
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
ST Ants
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1001
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
RSN: A N T S

Postitus Postitas ST Ants »

Ei ole eriti reisija tüüpi inimene. Tunnen, et koduski palju toimetamist, mis jaoks niisama hulkuda. Siiski kord või paar korda aastas võiks väikse tripi kodust eemale teha kas koos teiega või perega.

Väike unistus on, et võiks külastada mingid peamised Eestis asuvad mõisad läbi ja uurida veidi ajalugu igaühe kohta. Ei ole veel seda tegema asunud.
Kasutaja avatar
The herblore
Kasutaja
Postitusi: 983
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:52

Postitus Postitas The herblore »

EST Vihane kirjutas: 27 Mär 2017, 18:35 Minu sõbra plaan oli külastada kõik need "kollased raamid" reedel, aga kõike ei jõudnud läbi käia lol. Seega otsustasime, et külastame jälle neid aga millal. Seda me ei tea :D

Pilt minu ja sõprade tehtud plaan :D
Pilt
Soovitan suvel, siis kena soe ilm väljas ja tegevust leidub küllalt. Grill, ujumine jne.
Madis
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 551
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:24
RSN: Mawts

Postitus Postitas Madis »

Ma käisin suvel Narvas, mõttetu kolgas oli
Pilt Pilt
Kasutaja avatar
The herblore
Kasutaja
Postitusi: 983
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:52

Postitus Postitas The herblore »

Madis kirjutas: 28 Mär 2017, 11:39 Ma käisin suvel Narvas, mõttetu kolgas oli
3000 Eestlast elab seal, ülejäänud mingi 60000 venelased. Suht masendav oli seal liikuda küll, kui enamus umbkeelsed.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist