Vaak ütles et ei deletita see kord

» Enne klanniga liitumist tutvusta ennast teistele!
rem0ve kebab
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 211
Liitunud: 11 Okt 2016, 21:07
RSN: rem0ve kebab

Postitus Postitas rem0ve kebab »

Mr 55s kirjutas: 22 Okt 2017, 22:48 Teema juurde tagasi tulles siis, kui tahad claniga liituda siis pole ju raske 5 minutit panustada introle. Jätab sinust hea mulje ja teistel on samuti hea lugeda. Kui ei viitsi vaeva näha siis võib ju sama hästi joinida edges mõne random claniga.
Kokkuvõttes pole vahet kas sinu liitumist pooldab Vaak või Kaljulaid. Tee korralik avaldus ja siis oled teeninud koha ST memberlistis. Minu poolt hetkel kahjuks ei.
kk ei saan aru. See pealkiri sp et mingi tuss kustutas vana ära
T6nnn
Kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 21 Nov 2016, 23:55

Postitus Postitas T6nnn »

Tim^ kirjutas: 22 Okt 2017, 04:39 Ala kui gert sind fb ei lisa siis ma ei tule.
Haahaa, puhas kuld :D
Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2222
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

rem0ve kebab kirjutas: 22 Okt 2017, 22:49
Mr 55s kirjutas: 22 Okt 2017, 22:48 Teema juurde tagasi tulles siis, kui tahad claniga liituda siis pole ju raske 5 minutit panustada introle. Jätab sinust hea mulje ja teistel on samuti hea lugeda. Kui ei viitsi vaeva näha siis võib ju sama hästi joinida edges mõne random claniga.
Kokkuvõttes pole vahet kas sinu liitumist pooldab Vaak või Kaljulaid. Tee korralik avaldus ja siis oled teeninud koha ST memberlistis. Minu poolt hetkel kahjuks ei.
kk ei saan aru. See pealkiri sp et mingi tuss kustutas vana ära
Sest vana avaldus oli alla igasugust arvestust, kasva suureks.
Pilt
QuitGame
Legend
Legend
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Sept 2016, 20:08
RSN: QuitGame

Postitus Postitas QuitGame »

Hei,

Nagu Mr 55 kirjutas, et alustada tuleks kõige lihtsamast, ehk liitumisavaldusest, kui see on korrektne ja täidetud nii nagu peab, siis sa oled ka tõsiseltvõetavam. Kui käid eventidel kohal, ei ole toxic teiste vastu ja ei solvu mõttetute asjade peal, nagu juba eelnevalt välja toodud sai, siis ma ei näe põhjust miks sa ei peaks olema tere tulnud.
Ja lisaks VAAKu blessingust on sul kasu siis kui sa tema tütrega abiellud.

Edu,
QuitGame.
.::AWARDID::. Pilt Pilt Pilt
Alistamatu
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1534
Liitunud: 10 Jaan 2016, 00:53
RSN: Alistamatu

Postitus Postitas Alistamatu »

Pilt
Retired
Pilt
Pilt
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

wtf is this HAHAHA
Pilt Pilt Pilt
Initiate
Postitusi: 1863
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:08
RSN: Toomas

Postitus Postitas Initiate »

Karli kirjutas: 23 Okt 2017, 07:10
rem0ve kebab kirjutas: 22 Okt 2017, 22:49
Mr 55s kirjutas: 22 Okt 2017, 22:48 Teema juurde tagasi tulles siis, kui tahad claniga liituda siis pole ju raske 5 minutit panustada introle. Jätab sinust hea mulje ja teistel on samuti hea lugeda. Kui ei viitsi vaeva näha siis võib ju sama hästi joinida edges mõne random claniga.
Kokkuvõttes pole vahet kas sinu liitumist pooldab Vaak või Kaljulaid. Tee korralik avaldus ja siis oled teeninud koha ST memberlistis. Minu poolt hetkel kahjuks ei.
kk ei saan aru. See pealkiri sp et mingi tuss kustutas vana ära
Sest vana avaldus oli alla igasugust arvestust, kasva suureks.
ja mõelda vaid et tegemist on alles tutvustusega. Me pole liitumisavalduseni veel jõudnudki :D
Pilt
Don Dude
Seenior
Seenior
Postitusi: 1121
Liitunud: 07 Veebr 2016, 19:09
RSN: Don_Dude

Postitus Postitas Don Dude »

Kebab, sul minu blessing ka nüüd. Tead, mis wildys teed. Ei tea, miks nad sind kiusavad :D
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2222
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Don Dude kirjutas: 31 Okt 2017, 16:12 Kebab, sul minu blessing ka nüüd. Tead, mis wildys teed. Ei tea, miks nad sind kiusavad :D
Suhtumine on tähtsam kui oskused.
Pilt
Don Dude
Seenior
Seenior
Postitusi: 1121
Liitunud: 07 Veebr 2016, 19:09
RSN: Don_Dude

Postitus Postitas Don Dude »

Karli kirjutas: 31 Okt 2017, 16:16
Don Dude kirjutas: 31 Okt 2017, 16:12 Kebab, sul minu blessing ka nüüd. Tead, mis wildys teed. Ei tea, miks nad sind kiusavad :D
Suhtumine on tähtsam kui oskused.
Vaidlen vastu, vaadates kui palju teised clannid pullivad, mina iga tutvustuse/APPiga nii palju ei bitchiks, ei aga kui see aastakümneid toiminud niiviisi, siis võin ka vabalt eksida.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2222
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Don Dude kirjutas: 31 Okt 2017, 16:21
Karli kirjutas: 31 Okt 2017, 16:16
Don Dude kirjutas: 31 Okt 2017, 16:12 Kebab, sul minu blessing ka nüüd. Tead, mis wildys teed. Ei tea, miks nad sind kiusavad :D
Suhtumine on tähtsam kui oskused.
Vaidlen vastu, vaadates kui palju teised clannid pullivad, mina iga tutvustuse/APPiga nii palju ei bitchiks, ei aga kui see aastakümneid toiminud niiviisi, siis võin ka vabalt eksida.
Pinnuks silmas on Remove Kebabi varasem suhtumine, kui inimene on mõistlik ning on näha, et avaldusega on vaeva nähtud, ei ole mingit probleemi. Mina isiklikult eelistan head õhkkonda.
Pilt
12B
Kasutaja
Väga lahke
Postitusi: 334
Liitunud: 23 Okt 2016, 17:07
RSN: ST 12b

Postitus Postitas 12B »

Ma ei saa aru nahhui vaidlete mingi foe teemadel, kui soovid tutvustuse teha ja tulevikus liituda striketeamiga? LMFAO nagu tegelt ka, ma olen ise ka phoenixis, ma ei halvusta ega ülista ühtegi clanni, miks ma peaks? Nagu..saab ka rahulikult asja võtta ja jätta ära foe meeste flamemise jne, tahad st tulla, cut that crap mees, tee KORREKTNE avaldus, võta asja vabalt, õpi igat pisemat ütlemist ignoreerima, kasvata paks nahk (suured munad midaiganes) ja lic kulge ja chilli mees
Kokkuvõtteks: tee korrektne avaldus ja ole chill vend kes käib trippidel ja ei ole mingist probleemi sinu avaldused vastu võtta. Peace
Martin
Kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Okt 2017, 13:57
RSN: Say Cheese

Postitus Postitas Martin »

ma loodan, et kebab saab klanni. Parim future prospect hetkel
Pilt
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist