Aktiivsus tripi ajal

Võit või kaotus?
QuitGame
Legend
Legend
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Sept 2016, 20:08
RSN: QuitGame

Postitus Postitas QuitGame »

strhop45 kirjutas: 22 Jaan 2018, 14:25
Nestea kirjutas: 22 Jaan 2018, 13:55 Aga inimeses kahjuks lahkuvadki, kui 20.30 algab mass ja hea kui 21.45 esimene fight on(mis saab nkn crashi), poolteist tundi edge panka imetleda ja "B in" spammida on veidike liiast imo.

/lihtsalt minu arvamus tho, no hate plz
Ma seda ka varem maininud. Balticu puhul võtab arvatavasti kauem aega, et kõik jooksma saada. Aga kui tavaline official trip ja leavimine 21:00, tegelik aeg on 21:20, millal wildi minnakse. Pigem 21:00 minna kasvõi pixeldama rev cave/lava etc, et sooja saada ja siis hakata korralikke fighte settima.
Tõesti tunnistan, et alguses on seda mähkimist liiga palju, osad lähevad alles 21:00 suitsule/kartuleid praadima vms ja samuti ka juhtkonna tasandil ollakse natukene liiga leebed selle kohapealt. Isiklikult hakkan kindlasti tulevikus rohkem jälgima seda, et liiguksime välja õigeaegselt. Mis puutub aga rev caves/lavas siis seda mina omaltpoolt ei poolda, eelkõige selletõttu, et kui ootamatult leiame mingi clusteri/fighti mida hittida, siis me ei jõua sinna kiiresti kohale.
Balticu puhul võtab tõesti asi natukene rohkem aega, selle kohapealt vb oskavad warlordid rohkem sõna sekka öelda.
.::AWARDID::. Pilt Pilt Pilt
Tim
Liider
Liider
Annetaja
Postitusi: 1161
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:35
RSN: 0fflimit

Postitus Postitas Tim »

Kui te enneaegselt leavite, siis hakake scoutima. On suurem ala wildyst kaetud, kiiremini kohad leitavad. Kaua meil eelmine nv läks actioniks? 10min tripis sees oli meil juba 20min jooksul 4x BP vastu fight, mis sai clearitud. Natuke kauem läks aega, et sfiga settida üles annakarlis. Sealt edasi oleks mõtekas aind clustereid otsida, kuna inimesed hakkavad ära minema ja kell palju, ning clusterid ei toimu ns iga nurga peal. Ma olen foega tripinud tunde, tehes mitte midagi, ikkagi olen tripi lõpuni, sest mentaliteet on selline, et kui ma tulen juba siis olen ka lõpuni ja returnin lõpuni.
Strhopi vastusele see pixeldamisel ei ole mõtet, sest siis on mingid tüübid, õu mul vaja bankida ja siis jälle 4 venda kadunud jne. Rsgp on nii odav, et see 300k kill seal 1/10 chance saada on suht mõttetu, lõpuks saad aru, et raiskad raha rohkem, kui teenid selle pixeldamisega. Trip hakkab, 20 min tavaliselt ongi tühja tikusmine, kuni setitakse asju üles ~4 clanni on valmis lihtsalt hittima ja tekitama clustereid, ülejäänud 4 on need kes algatavad neid ehk tahavad clean 1v1 teha.
Nestea kirjutas: 22 Jaan 2018, 13:55 Aga inimeses kahjuks lahkuvadki, kui 20.30 algab mass ja hea kui 21.45 esimene fight on(mis saab nkn crashi), poolteist tundi edge panka imetleda ja "B in" spammida on veidike liiast imo.

/lihtsalt minu arvamus tho, no hate plz
Ära tule massi alguseks, tule viimasel 5l minutil, siis ei pea 1,5h tühja istuma. :lol:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kert
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 791
Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey

Postitus Postitas Kert »

Karli kirjutas: 22 Jaan 2018, 12:43
Kert kirjutas: 22 Jaan 2018, 05:12Smv
Vello? :?
Vegan.
Pilt
Plaza II
Seenior
Seenior
Postitusi: 92
Liitunud: 07 Mär 2017, 14:19
RSN: Plaza II

Postitus Postitas Plaza II »

Karli kirjutas: 22 Jaan 2018, 14:38
Nestea kirjutas: 22 Jaan 2018, 13:55 Aga inimeses kahjuks lahkuvadki, kui 20.30 algab mass ja hea kui 21.45 esimene fight on(mis saab nkn crashi), poolteist tundi edge panka imetleda ja "B in" spammida on veidike liiast imo.

/lihtsalt minu arvamus tho, no hate plz
Pean nõustuma.
+1

Enne jõulupuhkusele minekut viskas mul rs-ist kopa ette. Arvasin, et jaanuari esimese tripiga tuleb isu tagasi, aga milleks meil on ee massimise aeg 30 min, kui lõpuks leavimise ajaks on pooled kuskil suitsul/wc-s/vms ja lõpuks saamegi edge sillast üle jalutada vähemalt 20-30min hiljem, kui oli leavimise aeg. Jah see pole warlordi vms süü, et mehed nii kaua jokutavad- mehed peaks ise aktiivsemad ja kiiremad olema....samas juhtkond peab ka karmim olema selles osas.

Ja imo võiks ka revs/glory/vene vms minna ja kui saab lõpuks kellegiga setitud midagi (donno mis ST eesmärk täpsemalt on, aga kas alati peame midagi settima, kas nsm pixeldamine poleks vahelduseks fun?) siis saab liikmete returnimise oskust lihvida- öeldakse, et 1-2min pärast kohtume #loc-is ja meil on war #clan vastu. Ehk koguaeg oleks midagi teha, näpud oleks soojad ja fun muutub kiiresti missiooniks, et vastane tuleb ja on vaja hävitada kiiremas korras--kiire pank ja juba kiire tele ja kohe sissejooks. Ei ole mingit 10min bankstandi, keepide jagamist, loci leidmist, locis ootamist 10min, et pärast 10secist fighti crashi saada :)
kerge sõimata,raske ise teha, ma tean....aga proovime selle nimel vähemalt vaeva näha!


ja srry, et pole nüüd kohal käinud. pereasjad+juubelitsükkel olnud+muidugi igasugune isu läinud ka, aga proovin nüüd uuesti pelama tulla, kui asjad muutuma hakkavad.

#st
Pilt
Kasutaja avatar
ST Ants
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1001
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
RSN: A N T S

Postitus Postitas ST Ants »

Mu arust pole mingit lõbu 20-25 liikmega üksikuid pvmereid ja maine taga ajada. 😁 Pixeldamiseks piisab viiest mehest. Siis lootust luuti ka saada igaühel. Pixli Trippe võib igal õhtul teha kes viitsivad. ☺️ Official eventitel ikka klann vs klann.
gert
Postitusi: 1118
Liitunud: 23 Jaan 2016, 19:09
RSN: disco ball

Postitus Postitas gert »

see igas klannis probleem, peab inimestele massimise huvitavaks tegema või tripi suts hilisemaks lükkama. nt 21:00 mass ja 21:30 välja
Awards: Pilt Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
ST Ants
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1001
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
RSN: A N T S

Postitus Postitas ST Ants »

Kui väga igav hakkab, siis soovitan proovida skautimist teise kontoga. Mida rohkem aktiivseid skaute, seda kiiremini leiame fighte.
Kert
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 791
Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey

Postitus Postitas Kert »

ST Ants kirjutas: 22 Jaan 2018, 22:16 Mu arust pole mingit lõbu 20-25 liikmega üksikuid pvmereid ja maine taga ajada. 😁 Pixeldamiseks piisab viiest mehest. Siis lootust luuti ka saada igaühel. Pixli Trippe võib igal õhtul teha kes viitsivad. ☺️ Official eventitel ikka klann vs klann.
20 mehega tim pixeldada, 5 mehega saab 3 mainilt lavades juba rekki
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist